O nas

Nasza historia

Po latach pracy w branży gastronomicznej i hotelarskiej postanowiliśmy zebrać całe doświadczenie i na własnych zasadach stworzyć miejsce dla sympatyków dobrych smaków. Przez wiele miesięcy wyszukiwaliśmy kawy, także z segmentu speciality oraz herbaty z najdalszych zakątków świata. Dlatego śmiało możemy stwierdzić, że asortyment CoffeeA7 rzeczywiście został starannie wyselekcjonowany. Za nami godziny planowania, obmyślania strategii i pracy z grafikiem. Setki filiżanek aromatycznych napojów, które stały się naszym przyjemnym, codziennym rytuałem.  Wyróżnia nas pasja, która kryje się w ziarnach kaw i liściach herbaty. Odkrywając nowe smaki zza biurek podróżujemy po fascynujących krainach. W efekcie tych wojaży w CoffeeA7 dostępne są produkty najwyższej jakości.

Dbamy nie tylko o kubki smakowe. W ofercie kawowego sklepu znajdziesz również akcesoria do parzenia kawy i herbaty oraz wyposażenie dla biur i gastronomii.

Filozofia marki

Pracujemy w grupie, wspieramy się i łączymy doświadczenie osób z różnych obszarów – handlowców, marketingowców, PR’owców i artystów. Nasz sukces to praca zespołowa. Tworzymy społeczność i edukujemy szerząc pozytywne praktyki związane z kulturą picia kawy i herbaty. Inspirujemy, realizując sesje zdjęciowe, które pokazują nie tylko produkty, ale i wyjątkowe momenty.  Ważne są dla nas relacje, uwielbiamy rozmawiać, uważnie słuchamy i odpowiadamy na realne potrzeby Klientów.

Kawa to nieodłączny element spotkań, dlatego nasze hasło to „Kawa łączy”. Historia CoffeeA7 zaczyna się właśnie od spotkania i małej paczki aromatycznej kawy z Indii, której postanowiliśmy być wyłącznym dystrybutorem. Ta decyzja pociągnęła za sobą stworzenie całego konceptu, w którym mamy nadzieje zakochasz się od pierwszego zamówienia. W czasach wszechogarniającego nas plastiku walczymy z jego ilością. Nasze zamówienia pakujemy w nurcie #lesswaste. Nie używamy taśmy plastikowej, a paczki wypełniamy ekologicznymi „chrupkami”, czyli scropakiem.

Zapraszamy Cię do aromatycznego świata CoffeeA7, śledź nasze kanały społecznościowe.

Nasz Zespół

Roman Turowicz

Roman Turowicz

Doradca Biznesowy

oliwia

Oliwia Januszewska

Social Media

Agnieszka Kulig

Aga Kulig

Szefowa Sklepu

Twój koszyk

Dodaj pierwszy produkt.

kawa speciality goriffee edited

Już są! Wyjątkowa oferta kawy speciality prosto od Goriffee z Bratysławy jest już u nas dostępna! Koniecznie sprawdź co dla Ciebie przygotowaliśmy.