Wysyłka w każdy Poniedziałek

O nas

Nasza historia

Po latach pracy w branży gastronomicznej i hotelarskiej postanowiliśmy zebrać całe doświadczenie i na własnych zasadach stworzyć miejsce dla sympatyków dobrych smaków. Przez wiele miesięcy wyszukiwaliśmy kawy, także z segmentu speciality oraz herbaty z najdalszych zakątków świata. Dlatego śmiało możemy stwierdzić, że asortyment CoffeeA7 rzeczywiście został starannie wyselekcjonowany. Za nami godziny planowania, obmyślania strategii i pracy z grafikiem. Setki filiżanek aromatycznych napojów, które stały się naszym przyjemnym, codziennym rytuałem.  Wyróżnia nas pasja, która kryje się w ziarnach kaw i liściach herbaty. Odkrywając nowe smaki zza biurek podróżujemy po fascynujących krainach. W efekcie tych wojaży w CoffeeA7 dostępne są produkty najwyższej jakości.

Dbamy nie tylko o kubki smakowe. W ofercie kawowego sklepu znajdziesz również akcesoria do parzenia kawy i herbaty oraz wyposażenie dla biur i gastronomii.

Filozofia marki

Pracujemy w grupie, wspieramy się i łączymy doświadczenie osób z różnych obszarów – handlowców, marketingowców, PR’owców i artystów. Nasz sukces to praca zespołowa. Tworzymy społeczność i edukujemy szerząc pozytywne praktyki związane z kulturą picia kawy i herbaty. Inspirujemy, realizując sesje zdjęciowe, które pokazują nie tylko produkty, ale i wyjątkowe momenty.  Ważne są dla nas relacje, uwielbiamy rozmawiać, uważnie słuchamy i odpowiadamy na realne potrzeby Klientów.

Kawa to nieodłączny element spotkań, dlatego nasze hasło to „Kawa łączy”. Historia CoffeeA7 zaczyna się właśnie od spotkania i małej paczki aromatycznej kawy z Indii, której postanowiliśmy być wyłącznym dystrybutorem. Ta decyzja pociągnęła za sobą stworzenie całego konceptu, w którym mamy nadzieje zakochasz się od pierwszego zamówienia. W czasach wszechogarniającego nas plastiku walczymy z jego ilością. Nasze zamówienia pakujemy w nurcie #lesswaste. Nie używamy taśmy plastikowej, a paczki wypełniamy ekologicznymi „chrupkami”, czyli scropakiem.

Zapraszamy Cię do aromatycznego świata CoffeeA7, śledź nasze kanały społecznościowe.