B2B

Oferta B2B 

Pracujemy w grupie, wspieramy się i łączymy doświadczenie osób z różnych obszarów – handlowców, marketingowców, PR’owców i artystów. Nasz sukces to praca zespołowa. Tworzymy społeczność i edukujemy szerząc pozytywne praktyki związane z kulturą picia kawy i herbaty. Inspirujemy, realizując sesje zdjęciowe, które pokazują nie tylko produkty, ale i wyjątkowe momenty.  Ważne są dla nas relacje, uwielbiamy rozmawiać, uważnie słuchamy i odpowiadamy na realne potrzeby Klientów.

Kawa to nieodłączny element spotkań, dlatego nasze hasło to „Kawa łączy”. Historia CoffeeA7 zaczyna się właśnie od spotkania i małej paczki aromatycznej kawy z Indii, której postanowiliśmy być wyłącznym dystrybutorem. Ta decyzja pociągnęła za sobą stworzenie całego konceptu, w którym mamy nadzieje zakochasz się od pierwszego zamówienia. W czasach wszechogarniającego nas plastiku walczymy z jego ilością. Nasze zamówienia pakujemy w nurcie #lesswaste. Nie używamy taśmy, a paczki wypełniamy ekologicznymi „chrupkami” czyli scropakiem.

Zapraszamy Cię do aromatycznego świata CoffeeA7!

Poznaj naszą ofertę skierowaną do Klientów biznesowych

Nasz Zespół

Doradca Biznesowy
+48 601 171 878
k.marciocha@coffeea7.pl

 

W pełni profesjonalna i zawsze uśmiechnięta! Jej pozytywna energia i zaangażowanie sprawia, że potrafi poznać potrzeby każdego klienta. Zawsze staje na wysokości zadania, stale proponując nieszablonowe rozwiązania sprzedażowe.

Doradca Biznesowy
+48 607 234 332
r.turowicz@coffeea7.pl

 

Chętnie dzieli się wiedzą i swoim dwudziestoletnim doświadczeniem z całym teamem. Pomimo swojej ogromnej kompetencji pozostaje otwarty na nowe propozycje i z łatwością wdraża nowe, innowacyjne pomysły.

Twój koszyk

Dodaj pierwszy produkt.